Selen Dar

Muscle-Building Workout and Diet

16 thoughts on “Kas Geliştiren Enerji Bombası İçecek – Pratik Ev Yapımı Kilo Aldırıcı Gainer – Protein Shake Tarifi

  1. Bu tarif bir ayda 5 kilo aldırmaz bu tarif protein tozu da girerse içine ortalama 950-970 kalori yapar kime neye göre kaç kilo aldırır bunu kilo aldırır yazmak yerine ant. Önce ve sonrası olarak eklemen daha sağlıklı olurdu…

  2. evde nasıl kas yapılır,50gr protein tozu koyuyoruz hooop al sana kas,verdik bide fıstık ezmelerini,reçelleri,balları offf kaloriyi kesss. tabi şekersiz fıstık ezmesi kullanıyoruz.kaloriyi şekerden değilde yağdan alalım ki daha rahat yağlanalım.

  3. Videonun ortalarında elinde muzla coni sins çıkacak sandim😂😂😂😂bundan hergün bir porsiyon iç sürekli Zinde kal

  4. Kilo aldırıcı Gainer ev yapımı diyosun videonun Sonunda ise kesinlik le diyetisyene gidin diyosun Dietisyene gitsem senin videonu neden izliyim.
    Onu da gectim senin Yaptığın içecek Süt protein tozu Fıstık ezmesi herkesin bildiği bişey bu. Amk bende farklı bir tarif Sandım.

  5. Hocam yanıtlar mısın dediklerini yaptım ama içine protein değil kilo aldırıci gainer karbonhidrat tozu 5 ölçeğinde 1500-2000 kalori olan onu katsak artı 10 badem katsak nasıl olur fitness e de başlayacağım fakat aşırı zayifim vücudum sigarayı kullanıyorum birakicam ve bırakınca anılmaz iştahim aciliyor yani sabahta 5 yumurta yulaf yesem ara öğünleri falan napicam yani demek istedigimi anladın dimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *